Про нас

Айзенберг Денім - це одночасно історія нашої родини, досвід поколінь і найголовніше професіоналізм у галузі швейного виробництва.
З минулого століття ми створюємо джинси і майстерно володіємо цим ремеслом. Ми робимо доступним те, що раніше було винятковим та елітним, залишаючись у сегменті middle.

Автоматизовані процеси виробництва, власні виробничі потужності дозволяють створювати високоякісні джинси на хвилі трендів за доступною ціною.

Наша головна фішка в тому, що ми створюємо джинси починаючи з етапу конструювання і закінчуючи фінальним етапом - прання. Саме прання «washing» перетворює штани з джинсової тканини на джинси.

На виробництві ми використовуємо тільки високоякісний денім - до складу якого входить 100% бавовна, індійського походження, а також органік бавовна італійської фабрики CANDIANI Italy. Aisenberg підтримує рух за відповідальну моду, явище, яке зараз настільки важливе для сучасного світу.

Брендована фурнітура YKK, високоякісні змійки, які застосовуються при виробництві дозволять вашим речам від Aisenberg перейти з часом в vintage.

Ми пишаємося тим, що наше виробництво знаходиться в Україні і наші джинси в сегменті middle народжуються в Одесі. І як кажуть у нас в Одесі «таки да» Україна вміє шити джинси.